Over ons
Over ons
Over ons

Aangenaam kennis te maken!

Over ons

VLC & Partners is dé Nederlandse risicomanager op het gebied van risicomanagement, verzuim, pensioen en private insurance.

Door schaalgrootte bieden we het hoofd aan complexe risicovraagstukken die zich aandienen. Door een bewuste keuze voor de marktsectoren ICT, Zorg, Zakelijke dienstverlening, Maakindustrie, Leisure, Logistiek, Bouw en Handel bouwen we aan verregaande specialisatie die partnership biedt voor klanten.

Wij bedienen heel Nederland vanuit onze vestigingen in Den Bosch en Den Haag. Ons bedrijf telt ongeveer 250 medewerkers. Onze adviseurs stellen hun diepgaande kennis en ervaring op het gebied van risicomanagement beschikbaar voor zakelijke klanten. Ook voor Private Insurance, specifiek verzekeringsadvies en financial planning voor welgestelde particulieren, DGA’s, zakelijke en medische professionals hebben we de beste adviseurs aan boord.

We zoeken ook altijd de verbinding met specialisten buiten ons bedrijf. Zo hebben we recent casemanagement geïntegreerd in onze dienstverlening met als doel om werkgevers te ondersteunen bij publieke en private inkomenszekerheid en een besparing te realiseren op onnodige kosten rond ziekte en arbeidsongeschiktheid.

Vanaf 1 januari 2019 is ENgage Werkgeversadvies een 100% dochtermaatschappij van VLC & Partners B.V. Daarmee bouwen we onze dienstverlening rondom strategisch verzuimmanagement verder uit.

Het volmachtbedrijf: Chabot Assuradeuren

Chabot Assuradeuren is een volmachtbedrijf dat als gevolmachtigd agent optreedt namens een aantal verzekeringsmaatschappijen. Chabot Assuradeuren is een 100% zustermaatschappij van VLC & Partners B.V. Het volmachtbedrijf werkt exclusief voor ons en treedt dan ook op als huisverzekeraar.

Ons team

Ons team van risicomanagers staat dagelijks als partner naast onze klanten. We verkennen, voorkomen en waar nodig verzekeren we alle mogelijke bedrijfs-, medewerkers- of organisatierisico's. Op welke wijze? Ze kijken door de ogen van de klant en zien daarmee de risico's zoals ze zijn. Vanuit ondernemersperspectief. Maak kennis met onze risicomanagers in het onderstaande overzicht. Een persoonlijke kennismaking geniet de voorkeur, bel of mail voor het maken van een afspraak.

Filter
  • Toon alles
  • Directie & Management
  • Employee Benefits
  • Ondernemersloket
  • Private insurance
  • Risicomanagement
  • Schadebehandeling
Martijn Kleijn

Martijn Kleijn

Private insurance 06-22953803 martijn.kleijn@vlc-partners.nl
Robert Dalhuisen

Robert Dalhuisen

Directie & Management Directeur Private Insurance & Marketing 073-6924749 robert.dalhuisen@vlc-partners.nl
Lando te Molder

Lando te Molder

Directie & Management Directievoorzitter 073-6924749 lando.temolder@vlc-partners.nl
Waldo Imthorn

Waldo Imthorn

Risicomanagement 06-30564367 waldo.imthorn@vlc-partners.nl
Sylvia van Schaik

Sylvia van Schaik

Employee Benefits 06-20615086 sylvia.vanschaik@vlc-partners.nl
Peter van der Nat

Peter van der Nat

Employee Benefits 06-55816373 peter.vandernat@vlc-partners.nl
Wijnand le Grand

Wijnand le Grand

Employee Benefits 06-52337326 wijnand.legrand@vlc-partners.nl
Thom Domisse

Thom Domisse

Risicomanagement 06-22417786 thom.domisse@vlc-partners.nl
Stef Vermeulen

Stef Vermeulen

Directie & Management Manager Risk 06-55871435 stef.vermeulen@vlc-partners.nl
Rudi Smit

Rudi Smit

Employee Benefits 06-15066359 rudi.smit@vlc-partners.nl
Sinan Bolat

Sinan Bolat

Employee Benefits 06-54914579 sinan.bolat@vlc-partners.nl
Robbert Schram

Robbert Schram

Risicomanagement 06-11326968 robbert.schram@vlc-partners.nl
Michel van Hoof

Michel van Hoof

Risicomanagement 06-12040054 073-692 46 92 michel.vanhoof@vlc-partners.nl
Maarten Kuyt

Maarten Kuyt

Employee Benefits 06-53743304 maarten.kuyt@vlc-partners.nl
Erik Kussendrager

Erik Kussendrager

Private insurance Adviseur Ars Mundi (073) 692 47 44 erik.kussendrager@vlc-partners.nl
Edgar de Jager

Edgar de Jager

Private insurance 06-51350964 edgar.dejager@vlc-partners.nl
Mary Donath

Mary Donath

Risicomanagement 06-22197766 mary.donath@vlc-partners.nl
Cees Jeninga

Cees Jeninga

Risicomanagement 06-54788293 cees.jeninga@vlc-partners.nl
Nando Timmer

Nando Timmer

Risicomanagement 06-53165684 nando.timmer@vlc-partners.nl
Patrick Sanders

Patrick Sanders

Risicomanagement 06-20111452 patrick.sanders@vlc-partners.nl
Rob Scheepers

Rob Scheepers

Risicomanagement 06-55157258 rob.scheepers@vlc-partners.nl
Paul Vrolijk

Paul Vrolijk

Employee Benefits 06-51155177 paul.vrolijk@vlc-partners.nl
Kees Boot

Kees Boot

Risicomanagement 06-25043892 kees.boot@vlc-partners.nl
Justin Pronk

Justin Pronk

Risicomanagement 06-27746997 justin.pronk@vlc-partners.nl
Jeroen Hertog

Jeroen Hertog

Directie & Management Directeur Employee Benefits 06-53504253 jeroen.hertog@vlc-partners.nl
Jacco de Koning

Jacco de Koning

Employee Benefits 06-10261956 jacco.dekoning@vlc-partners.nl
Hans Barten

Hans Barten

Risicomanagement 06-21298491 hans.barten@vlc-partners.nl
Bert Moes

Bert Moes

Risicomanagement 06-21584449 bert.moes@vlc-partners.nl
Bram van Tent

Bram van Tent

Risicomanagement 06-55815746 bram.vantent@vlc-partners.nl
Maggy Spoor

Maggy Spoor

Schadebehandeling 073-6924776 maggy.spoor@vlc-partners.nl
Tessa Hendriks

Tessa Hendriks

Private insurance 073-692 47 22 tessa.hendriks@vlc-partners.nl
Marlica Ligtelijn

Marlica Ligtelijn

Directie & Management Manager HR 073-6924793 marlica.ligtelijn@vlc-partners.nl
Stephanie Kruijssen

Stephanie Kruijssen

Private insurance Rietpolis 073 - 692 4739 stephanie.kruijssen@vlc-partners.nl
Joost Klunder

Joost Klunder

Private insurance 073-692 47 73 particulieren@vanlanschotchabot.com
Rene Vermeij

Rene Vermeij

Schadebehandeling 073-6924777 rene.vermeij@vlc-partners.nl
Hubert van Gulik

Hubert van Gulik

Directie & Management Manager Private Insurance 06-15066297 hubert.vangulik@vlc-partners.nl
Kevin van der Aalst

Kevin van der Aalst

Private insurance 073-6924726 kevin.vanderaalst@vlc-partners.nl
Peter van Kasteren

Peter van Kasteren

Schadebehandeling 070-3022293 peter.vankasteren@vlc-partners.nl
Lisette Waterschoot

Lisette Waterschoot

Directie & Management Manager Private Insurance 06-53 23 51 39 lisette.waterschoot@vlc-partners.nl
Mark Posthumus

Mark Posthumus

Schadebehandeling 073-6924778 mark.posthumus@vlc-partners.nl
Koen Hellings

Koen Hellings

Private insurance Adviseur Ars Mundi 073- 692 4773 koen.hellings@vlc-partners.nl
Joris Kuenen

Joris Kuenen

Employee Benefits +31 640873380 joris.kuenen@vlc-partners.nl
Henny Versteeg

Henny Versteeg

Employee Benefits 06-52341535 henny.versteeg@vlc-partners.nl
Irene Leenders

Irene Leenders

Schadebehandeling 073-6924797 irene.leenders@vlc-partners.nl
Arjen Karelse

Arjen Karelse

Employee Benefits 06-12898462 arjen.karelse@vlc-partners.nl
Durmus Barlas

Durmus Barlas

Risicomanagement 06-21565786 durmus.barlas@vlc-partners.nl
Marleen de Beer

Marleen de Beer

Private insurance Adviseur Ars Mundi 073-6924744 marleen.debeer@vlc-partners.nl
Gert-Jan van Bakel

Gert-Jan van Bakel

Ondernemersloket 073-6924620 gert-jan.vanbakel@vlc-partners.nl
Rene Nieuwland

Rene Nieuwland

Directie & Management Manager Broking & Claims 06-55472343 rene.nieuwland@vlc-partners.nl
Maaike Geurts

Maaike Geurts

Directie & Management Manager Operations 06-23096421 maaike.geurts@vlc-partners.nl
Myra van Herwijnen

Myra van Herwijnen

Directie & Management Manager Employee Benefits 06-23770338 myra.vanherwijnen@vlc-partners.nl
Leon Deijnen

Leon Deijnen

Risicomanagement 06-27032019 leon.deijnen@vlc-partners.nl
Willem Heijman

Willem Heijman

Risicomanagement KNLTB 073- 692 62 74 willem.heijman@vlc-partners.nl
Joost van Steen

Joost van Steen

Risicomanagement 06-40230515 joost.vansteen@vlc-partners.nl
Eric Vlietman

Eric Vlietman

Employee Benefits 06 – 22496606 eric.vlietman@vlc-partners.nl
Arie-Frank Zwaal

Arie-Frank Zwaal

Employee Benefits 06-20147538 arie-frank.zwaal@vlc-partners.nl