Over ons
Over ons
Over ons

Aangenaam kennis te maken!

Over ons

VLC & Partners is dé Nederlandse risicomanager op het gebied van risicomanagement, verzuim, pensioen en private insurance. Door schaalgrootte bieden we het hoofd aan complexe risicovraagstukken die zich aandienen. Door een bewuste keuze voor de marktsectoren ICT, Zorg, Zakelijke dienstverlening, Maakindustrie, Leisure, Logistiek, Bouw en Handel bouwen we aan verregaande specialisatie die partnership biedt voor klanten.

Met ongeveer 450 medewerkers bedienen wij heel Nederland. Onze adviseurs stellen hun diepgaande kennis en ervaring op het gebied van risicomanagement beschikbaar voor zakelijke klanten. Ook voor Private Insurance, specifiek verzekeringsadvies en financial planning voor welgestelde particulieren, DGA’s, zakelijke en medische professionals hebben we de beste adviseurs aan boord. We zoeken ook altijd de verbinding met specialisten buiten ons bedrijf. Zo hebben we bijvoorbeeld casemanagement geïntegreerd in onze dienstverlening met als doel om werkgevers te ondersteunen bij publieke en private inkomenszekerheid en een besparing te realiseren op onnodige kosten rond ziekte en arbeidsongeschiktheid.

Op 1 januari 2017 heeft het toenmalige Van Lanschot Chabot branchegenoot Mandema & Partners overgenomen, beide bedrijven zijn verder gegaan onder de naam VLC & Partners B.V. Vanaf 1 januari 2019 is ENgage Werkgeversadvies een 100% dochtermaatschappij van VLC & Partners B.V. Daarmee hebben we onze dienstverlening rondom strategisch verzuimmanagement verder uitgebouwd. Sinds 1 juli 2019 kunnen wij ook Kuysten Advies en Zekerheid tot VLC & Partners B.V. rekenen. In mei 2020 is Kramer Assurantiën overgenomen en met ingang van 1 januari 2021 is Van Luin Assurantiën ons komen versterken. De -vooralsnog- laatste overname dateert van 16 februari 2021 toen Westenburg Assurantiën ons is komen versterken.

Deze overnames bevestigen de groeiambitie van VLC & Partners. Groei is noodzakelijk om een betere positie te verwerven waarmee wij onze klanten nog beter kunnen bedienen. De overgenomen bedrijven hebben een sterk profiel in hun regio en veel expertise op hun respectievelijke vakgebieden en sectoren. VLC & Partners neemt hierdoor een unieke positie in. Samenwerking met gespecialiseerde kantoren, gecombineerd met een hoog serviceniveau en vergaande digitalisering, leidt tot een aantrekkelijke propositie voor groot MKB en de mid-corporate markt.


Het volmachtbedrijf: Chabot Assuradeuren

Chabot Assuradeuren is een volmachtbedrijf dat als gevolmachtigd agent optreedt namens een aantal verzekeringsmaatschappijen. Chabot Assuradeuren is een 100% zustermaatschappij van VLC & Partners B.V. Het volmachtbedrijf werkt exclusief voor ons en treedt dan ook op als huisverzekeraar. Met haar producten en diensten sluit zij volledig aan bij de doelgroep bediening van VLC & Partners.

Ons team

Ons team van risicomanagers staat dagelijks als partner naast onze klanten. We verkennen, voorkomen en waar nodig verzekeren we alle mogelijke bedrijfs-, medewerkers- of organisatierisico's. Op welke wijze? Ze kijken door de ogen van de klant en zien daarmee de risico's zoals ze zijn. Vanuit ondernemersperspectief. Maak kennis met onze risicomanagers in het onderstaande overzicht. Een persoonlijke kennismaking geniet de voorkeur, bel of mail voor het maken van een afspraak.

Filter
  • Toon alles
  • Directie & Management
  • Employee Benefits
  • Facilitair Manager
  • Ondernemersloket
  • Private Insurance
  • Risicomanagement
  • Schadebehandeling
Lando te Molder

Lando te Molder

Directie & Management Directievoorzitter 073 - 692 47 49 lando.temolder@vlc-partners.nl
Robert Dalhuisen

Robert Dalhuisen

Directie & Management Directeur Marketing, M&A 073 - 692 47 49 robert.dalhuisen@vlc-partners.nl
Freek Njio

Freek Njio

Directie & Management Directeur Mutsaerts 073 - 692 47 49 Freek.Njio@vlc-partners.nl
Martin Weltje

Martin Weltje

Directie & Management Directeur Risk 073 - 6924749 martin.weltje@vlc-partners.nl
Anneke Veldink

Anneke Veldink

Directie & Management Directeur Change, IT & Operations 06 - 83 25 48 05 anneke.veldink@vlc-partners.nl
Jeroen Hertog

Jeroen Hertog

Directie & Management Directeur Employee Benefits 073 - 692 47 49 jeroen.hertog@vlc-partners.nl
Alex Groen

Alex Groen

Directie & Management Teamleider EB Den Haag 070 - 302 36 13 Alex.Groen@vlc-partners.nl
Chris Honig

Chris Honig

Directie & Management Director Broking & Claimsmanagement 070 - 302 36 55 chris.honig@vlc-partners.nl
Coen Vermeulen

Coen Vermeulen

Directie & Management Manager Change & IT 06 - 281 821 67 Coen.Vermeulen@vlc-partners.nl
Diane Biersteker

Diane Biersteker

Directie & Management Manager Risk Advies & Sales 06 - 11 38 03 69 Diane.biersteker@vlc-partners.nl
Eugenie de Groot

Eugenie de Groot

Directie & Management Manager compliance 06 - 53 43 49 97 eugenie.degroot@vlc-partners.nl
Hubert van Gulik

Hubert van Gulik

Directie & Management Manager Private Insurance 06 - 15 06 62 97 hubert.vangulik@vlc-partners.nl
Joy Graus

Joy Graus

Directie & Management Teamleider EB Den Bosch 06 - 515 880 25 Joy.Graus@vlc-partners.nl
Lisette Waterschoot

Lisette Waterschoot

Directie & Management Manager Private Insurance 06 - 53 23 51 39 lisette.waterschoot@vlc-partners.nl
Mark Posthumus

Mark Posthumus

Directie & Management Schadebehandeling 073 - 692 47 78 mark.posthumus@vlc-partners.nl
Marlica Ligtelijn

Marlica Ligtelijn

Directie & Management Manager HR 073 - 692 47 93 marlica.ligtelijn@vlc-partners.nl
Tessa Hendriks

Tessa Hendriks

Directie & Management Manager Risicomanagement 073 - 692 47 22 tessa.hendriks@vlc-partners.nl
Hugo van Kuijeren

Hugo van Kuijeren

Directie & Management Manager Expertise Centrum Pensioen 06 53 20 86 58 hugo.vankuijeren@vlc-partners.nl
Naida Redzic

Naida Redzic

Directie & Management Manager Accountmanagement Risk Den Haag 06 30 43 96 18 naida.redzic@vlc-partners.nl
Hans van Bussel

Hans van Bussel

Facilitair Manager 06 - 51 58 30 89 hans.vanbussel@vlc-partners.nl
Guido van Veen

Guido van Veen

Employee Benefits 06 - 227 920 41 Guido.vanVeen@vlc-partners.nl
Marnix de Vries

Marnix de Vries

Employee Benefits 06 - 53 72 41 11 Marnix.devries@vlc-partners.nl
Sonja Koopmans

Sonja Koopmans

Employee Benefits 06-53801047 sonja-koopmans@vlc-partners.nl
Lars Peters

Lars Peters

Employee Benefits 06-45231616 lars.peters@vlc-partners.nl
Michel Kamps

Michel Kamps

Employee Benefits 06-30852891 michel.kamps@vlc-partners.nl
Daniël Rijnbeek

Daniël Rijnbeek

Employee Benefits 06 50 69 26 03 daniel.rijnbeek@vlc-partners.nl
Mark Vermeulen

Mark Vermeulen

Employee Benefits 06 28 18 21 46 mark.vermeulen@vlc-partners.nl
Marcel Kleemans

Marcel Kleemans

Employee Benefits 06-51842173 marcel.kleemans@vlc-partners.nl
Sander Harbers

Sander Harbers

Employee Benefits 06-30440115 sander.harbers@vlc-partners.nl
Arjen Karelse

Arjen Karelse

Employee Benefits 06-12898462 arjen.karelse@vlc-partners.nl
Joris Kuenen

Joris Kuenen

Employee Benefits +31 640873380 joris.kuenen@vlc-partners.nl
Paul Vrolijk

Paul Vrolijk

Employee Benefits 06-51155177 paul.vrolijk@vlc-partners.nl
Jacco de Koning

Jacco de Koning

Employee Benefits 06-10261956 jacco.dekoning@vlc-partners.nl
Eric Vlietman

Eric Vlietman

Employee Benefits 06 – 22496606 eric.vlietman@vlc-partners.nl
Sylvia van Schaik

Sylvia van Schaik

Employee Benefits 06-20615086 sylvia.vanschaik@vlc-partners.nl
Peter van der Nat

Peter van der Nat

Employee Benefits 06-55816373 peter.vandernat@vlc-partners.nl
Martijn van Eijk

Martijn van Eijk

Employee Benefits 06-40915068 Martijn.vaneijk@vlc-partners.nl
Maurice van der Heijden

Maurice van der Heijden

Ondernemersloket 06 - 30 46 58 67 Maurice.vanderHeijden@vlc-partners.nl
Peter Steenbergen

Peter Steenbergen

Ondernemersloket 06 - 52 38 33 66 Peter.Steenbergen@vlc-partners.nl
Gert-Jan van Bakel

Gert-Jan van Bakel

Ondernemersloket 073-6924620 gert-jan.vanbakel@vlc-partners.nl
Margreet Koster

Margreet Koster

Ondernemersloket Adviseur Ondernemersloket 073-6924892 margreet.koster@vlc-partners.nl
Edgar de Jager

Edgar de Jager

Private Insurance 06 - 51 35 09 64 edgar.dejager@vlc-partners.nl
Joost Klunder

Joost Klunder

Private Insurance 073 - 692 47 70 financieeladvies@vlc-partners.nl
Koen Hellings

Koen Hellings

Private Insurance Adviseur Ars Mundi 073 - 692 47 73 koen.hellings@vlc-partners.nl
Mark Reus

Mark Reus

Private Insurance Adviseur autoverzekeringen 073 - 692 48 31 mark.reus@vlc-partners.nl
Martijn Kleijn

Martijn Kleijn

Private Insurance 06 - 22 95 38 03 martijn.kleijn@vlc-partners.nl
Niels Vrinten

Niels Vrinten

Private Insurance Hypotheken 06 - 83 97 25 44 Niels.Vrinten@vlc-partners.nl
Rosalinde Zwarts

Rosalinde Zwarts

Private Insurance Rietpolis 073 - 692 47 39 rietpolis@vlc-partners.nl
Stephanie Kruijssen

Stephanie Kruijssen

Private Insurance 073 - 692 47 39 stephanie.kruijssen@vlc-partners.nl
Tom Nierstrasz

Tom Nierstrasz

Private Insurance Adviseur tom.nierstrasz@vlc-partners.nl
Christine Maijers

Christine Maijers

Private Insurance (073) 692 4642 christine.maijers@vlc-partners.nl
Ron van der Elst

Ron van der Elst

Private Insurance (073) 692 4688 ron.vanderelst@vlc-partners.nl
Kim Vissers

Kim Vissers

Private Insurance 073-6924737 Kim.vissers@vlc-partners.nl
Mandy van Noort

Mandy van Noort

Private Insurance 073 - 692 4692 Mandy.vannoort@vlc-partners.nl
Marleen de Beer

Marleen de Beer

Risicomanagement 073-6924744 marleen.debeer@vlc-partners.nl
Willem Heijman

Willem Heijman

Risicomanagement 06-83943860 070-3022271 willem.heijman@vlc-partners.nl
Joost van Steen

Joost van Steen

Risicomanagement 06-40230515 joost.vansteen@vlc-partners.nl
Kees Boot

Kees Boot

Risicomanagement 06-25043892 kees.boot@vlc-partners.nl
Cees Jeninga

Cees Jeninga

Risicomanagement 06-54788293 cees.jeninga@vlc-partners.nl
Nando Timmer

Nando Timmer

Risicomanagement 06-53165684 nando.timmer@vlc-partners.nl
Rob Scheepers

Rob Scheepers

Risicomanagement 06-55157258 rob.scheepers@vlc-partners.nl
Hans Barten

Hans Barten

Risicomanagement 06-21298491 hans.barten@vlc-partners.nl
Bert Moes

Bert Moes

Risicomanagement 06-21584449 bert.moes@vlc-partners.nl
Bram van Tent

Bram van Tent

Risicomanagement 06 - 55 81 57 46 bram.vantent@vlc-partners.nl
Waldo Imthorn

Waldo Imthorn

Risicomanagement 06-30564367 waldo.imthorn@vlc-partners.nl
Stef Vermeulen

Stef Vermeulen

Risicomanagement Internationaal 06-55871435 stef.vermeulen@vlc-partners.nl
Robbert Schram

Robbert Schram

Risicomanagement 06-11326968 robbert.schram@vlc-partners.nl
Agnita Braun

Agnita Braun

Risicomanagement 070-3022223 agnita.braun@vlc-partners.nl
Jana van Bokhoven

Jana van Bokhoven

Risicomanagement 070-3022224 Jana.vanBokhoven@vlc-partners.nl
René Wentink

René Wentink

Risicomanagement 070 302 3543 Rene.Wentink@vlc-partners.nl
Henk van Seventer

Henk van Seventer

Risicomanagement 06-50667028 henk.vanseventer@vlc-partners.nl
Wesley Stolzenbach

Wesley Stolzenbach

Risicomanagement 06 - 40 63 87 50 Wesley.Stolzenbach@vlc-partners.nl
Rob Hogenboom

Rob Hogenboom

Risicomanagement 06-30537050 rob.hogenboom@vlc-partners.nl
Eric Steeman

Eric Steeman

Risicomanagement 06-12992922 eric.steeman@vlc-partners.nl
Ruud Bindels

Ruud Bindels

Risicomanagement 06 - 20 39 18 08 ruud.bindels@vlc-partners.nl
Gijs Janszen

Gijs Janszen

Risicomanagement 06 - 42 05 18 53 Gijs.Janszen@vlc-partners.nl
Rutger Westenburg

Rutger Westenburg

Risicomanagement 06 - 109 450 94 rutger.westenburg@vlc-partners.nl
Paul Kramer

Paul Kramer

Risicomanagement 06 - 15 50 14 50 Paul.Kramer@vlc-partners.nl
Bart Arets

Bart Arets

Risicomanagement 06 - 11 01 52 65 Bart.arets@vlc-partners.nl
Roel Bulkens

Roel Bulkens

Risicomanagement 06 - 20 01 98 39 Roel.Bulkens@vlc-partners.nl
Jurgen Struiksma

Jurgen Struiksma

Risicomanagement 06 - 39 26 97 44 jurgen.struiksma@vlc-partners.nl
Sjoerd Megens

Sjoerd Megens

Risicomanagement Adviseur bedrijven en instellingen 073 – 692 6251 sjoerd.megens@vlc-partners.nl
Maartje Paulusse

Maartje Paulusse

Schadebehandeling 073 - 692 47 84 Maartje.Paulusse@vlc-partners.nl
Irene Leenders

Irene Leenders

Schadebehandeling Particulieren 073 - 692 47 97 irene.leenders@vlc-partners.nl
Rene Vermeij

Rene Vermeij

Schadebehandeling Brand, Transport, Werkmaterieel & Reis 073 - 692 47 77 rene.vermeij@vlc-partners.nl
mr. Peter van Kasteren

mr. Peter van Kasteren

Schadebehandeling Aansprakelijkheid & Claims Services 070-3022293 peter.vankasteren@vlc-partners.nl
Maggy Spoor

Maggy Spoor

Schadebehandeling Brand & Reis 073 - 692 47 76 maggy.spoor@vlc-partners.nl
Nick van Barneveld

Nick van Barneveld

Schadebehandeling Transport & Werkmaterieel 070 - 302 35 54 Nick.vanbarneveld@vlc-partners.nl
Berry Vis

Berry Vis

Schadebehandeling Brand, Transport, Werkmaterieel & Reis 073 - 692 47 99 Berry.vis@vlc-partners.nl
mr. Mischa van Schalm

mr. Mischa van Schalm

Schadebehandeling Aansprakelijkheid, Transport & Werkmaterieel 073 - 692 47 86 Mischa.vanschalm@vlc-partners.nl
mr. Marc van Mourik

mr. Marc van Mourik

Schadebehandeling Aansprakelijkheid 070 - 302 35 13 Marc.vanmourik@vlc-partners.nl
Bert Kuijpers

Bert Kuijpers

Schadebehandeling Aansprakelijkheid 070 - 302 35 46 Bert.kuijpers@vlc-partners.nl
Serife Yuksel

Serife Yuksel

Schadebehandeling Particulier 073 - 692 47 98 Serife.yuksel@vlc-partners.nl
Anja van Waelsden

Anja van Waelsden

Schadebehandeling Particulieren 073 - 692 48 03 Anja.vanwaelsden@vlc-partners.nl
Imke Mulder

Imke Mulder

Schadebehandeling Particulier 073 - 692 48 01 Imke.mulder@vlc-partners.nl
mr. Ronald van Harten

mr. Ronald van Harten

Schadebehandeling Aansprakelijkheid 070 - 692 47 62 ronald.vanharten@vlc-partners.nl
Sandra van der Bruggen

Sandra van der Bruggen

Schadebehandeling Auto (073) 692 4790 Sandra.vanderBruggen@vlc-partners.nl