Over ons
Over ons
Over ons

Over ons

Over ons

Wie is VLC & Partners

Wij zijn VLC & Partners: uw persoonlijke adviseur op het gebied van risicomanagement, verzuim, pensioen én private insurance. We staan graag naast onze klanten. Ondernemers en particulieren die altijd verder kijken om in de toekomst hun ambities waar te maken. Deze mentaliteit van ‘doen’ vinden wij prachtig! 

Wij bieden het juiste inzicht voor de meest uiteenlopende uitdagingen: van een op-maat-gemaakte risico-analyse, een goed geregelde pensioenregeling voor werknemer én werkgever tot een passende kostbaarhedenverzekering voor uw kunstverzameling.   
 

VLC & Partners biedt specifiek verzekeringsadvies en een heldere financiële planning. U kunt ons inschakelen binnen diverse werkvelden: van ICT, zorg, zakelijke dienstverlening, handel, bouw, leisure, logistiek tot de maakindustrie. Ook voor welgestelde particulieren, DGA’s, zakelijke en medische professionals hebben we de beste adviseurs aan boord. We blijven onze kennis continu verder verdiepen en uitbreiden. Zo staan we dagelijks in verbinding met specialisten buiten ons bedrijf en zetten we de optimalisaties van huidige en nieuwe dienstverleningen voort. 


Ervaar professionele ondersteuning die persoonlijk afgestemd is op uw wensen. We zijn de stevige, solide basis waarop u vrijuit en veilig uw ambitie kan realiseren. Want met alle kennis in huis, adviseren we enkel het hoogstnodige. Dát maakt ons een betrouwbare en vernieuwende partner. 

 



Onze historie

Op 1 januari 2017 heeft het toenmalige Van Lanschot Chabot branchegenoot Mandema & Partners overgenomen, beide bedrijven zijn verder gegaan onder de naam VLC & Partners. 

2019, 2020

Sinds 2019 is ENgage Werkgeversadvies een 100% dochtermaatschappij van VLC & Partners B.V. Daarmee hebben we onze dienstverlening rondom strategisch verzuimmanagement verder uitgebouwd. In 2019 kunnen wij ook Kuysten Advies en Zekerheid tot VLC & Partners B.V. rekenen. In mei 2020 is Kramer Assurantiën overgenomen. Ook is de specialist voor het notariaat Buro Merks toegevoegd aan de groep 

2021, 2022

Met ingang van 1 januari 2021 is Van Luin Assurantiën ons komen versterken. Ook is Westenburg Assurantiën ons komen versterken. Vervolgens is in de zomer van 2022 de fusie met Mutsaerts tot stand gekomen. Later in 2022 zijn ook de kantoren van Bielderman Koetsier en Koekenberg van Vuuren aan de groep toegevoegd.

Deze overnames bevestigen de groeiambitie van VLC & Partners. Groei is noodzakelijk om een betere positie te verwerven waarmee wij onze klanten nog beter kunnen bedienen. De overgenomen bedrijven hebben een sterk profiel in hun regio en veel expertise op hun respectievelijke vakgebieden en sectoren. VLC & Partners neemt hierdoor een unieke positie in. Samenwerking met gespecialiseerde kantoren, gecombineerd met een hoog serviceniveau en vergaande digitalisering, leidt tot een aantrekkelijke propositie voor groot MKB en de mid-corporate markt. 


Het volmachtbedrijf: Chabot Assuradeuren

Chabot Assuradeuren is een volmachtbedrijf dat als gevolmachtigd agent optreedt namens een aantal verzekeringsmaatschappijen. Chabot Assuradeuren is een 100% zustermaatschappij van VLC & Partners B.V. Het volmachtbedrijf werkt exclusief voor ons en treedt dan ook op als huisverzekeraar. Met haar producten en diensten sluit zij volledig aan bij de doelgroep bediening van VLC & Partners.



Ons team

Ons team staat dagelijks als partner naast onze klanten. We verkennen, voorkomen en waar nodig verzekeren we alle mogelijke bedrijfs-, medewerkers- of organisatierisico's. Op welke wijze? We kijken door de ogen van de klant en zien daarmee de risico's zoals ze zijn. Vanuit ondernemersperspectief. Benieuwd hoe we jouw specifieke vraagstuk aanpakken? We gaan het gesprek graag met je aan.

Filter
  • Toon alles
  • Business professionals
  • Directie & Management
  • Employee Benefits
  • Facilitair Manager
  • MKB ondernemersadvies
  • Private Insurance
  • Risicomanagement
  • Schadebehandeling
  • Specialist Zorg en Verzuim
Ad Henkelman

Ad Henkelman

Private Insurance 073 - 692 4692 ad.henkelman@vlc-partners.nl
Adrika Machielsen

Adrika Machielsen

Business professionals Accountmanager 013 – 750 78 15 amachielsen@mutsaerts.nl
Agnita Braun

Agnita Braun

Risicomanagement 070-3022223 agnita.braun@vlc-partners.nl
Alex Groen

Alex Groen

Directie & Management Teamleider EB Den Haag 070 - 302 36 13 Alex.Groen@vlc-partners.nl
Anja van Waelsden

Anja van Waelsden

Schadebehandeling Particulieren 073 - 692 48 03 Anja.vanwaelsden@vlc-partners.nl
Arjen Karelse

Arjen Karelse

Employee Benefits 06-12898462 arjen.karelse@vlc-partners.nl
Axel Schreijenberg

Axel Schreijenberg

Directie & Management Directeur ICT en Change 06-22 52 54 48 axel.schreijenberg@vlc-partners.nl
Bart Arets

Bart Arets

Risicomanagement 06 - 11 01 52 65 Bart.arets@vlc-partners.nl
Bas van der Most van Spijk

Bas van der Most van Spijk

Schadebehandeling Transport & logistiek bas.vandermostvanspijk@vlc-partners.nl
Berry Vis

Berry Vis

Schadebehandeling Brand, Transport, Werkmaterieel & Reis 073 - 692 47 99 Berry.vis@vlc-partners.nl
Bert Kuijpers

Bert Kuijpers

Schadebehandeling Aansprakelijkheid 070 - 302 35 46 Bert.kuijpers@vlc-partners.nl
Bert Moes

Bert Moes

Risicomanagement 06-21584449 bert.moes@vlc-partners.nl
Bram Rek

Bram Rek

MKB ondernemersadvies 073-692 6214 bram.rek@vlc-partners.nl
Bram van Tent

Bram van Tent

Risicomanagement 06 - 55 81 57 46 bram.vantent@vlc-partners.nl
Carla de Jong

Carla de Jong

Risicomanagement Transport & logistiek carla.dejong@vlc-partners.nl
Charley Huizinga

Charley Huizinga

Risicomanagement Transport & logistiek charley.huizinga@vlc-partners.nl
Christine Maijers

Christine Maijers

MKB ondernemersadvies (073) 692 4642 christine.maijers@vlc-partners.nl
Daniël Rijnbeek

Daniël Rijnbeek

Employee Benefits 06 50 69 26 03 daniel.rijnbeek@vlc-partners.nl
Diane Biersteker

Diane Biersteker

Directie & Management Commercieel directeur Risk 06 - 11 38 03 69 Diane.biersteker@vlc-partners.nl
Edgar de Jager

Edgar de Jager

Private Insurance 06 - 51 35 09 64 edgar.dejager@vlc-partners.nl
Edwin van der Kleij

Edwin van der Kleij

Risicomanagement Transport & logistiek edwin.vanderkleij@vlc-partners.nl
Ellen Henning

Ellen Henning

Risicomanagement ellen.henning@vlc-partners.nl
Elmar Visser

Elmar Visser

Risicomanagement Transport & logistiek 06 - 5584 8761 e.visser@vlc-partners.nl
Eric Steeman

Eric Steeman

Risicomanagement 06-12992922 eric.steeman@vlc-partners.nl
Eric Stiemer

Eric Stiemer

Risicomanagement eric.stiemer@vlc-partners.nl
Eric van Rheenen

Eric van Rheenen

Schadebehandeling Transport & logistiek eric.vanrheenen@vlc-partners.nl
Eric Vlietman

Eric Vlietman

Employee Benefits 06 – 22496606 eric.vlietman@vlc-partners.nl
Erik Stoffels

Erik Stoffels

Business professionals Adviseur notariaat, advocatuur en verzekeren 013 - 594 28 28 estoffels@mutsaerts.nl
Eugenie de Groot

Eugenie de Groot

Directie & Management Manager compliance 06 - 53 43 49 97 eugenie.degroot@vlc-partners.nl
Freek Njio

Freek Njio

Directie & Management Directeur Mutsaerts 073 - 692 47 49 Freek.Njio@vlc-partners.nl
Gert-Jan van Bakel

Gert-Jan van Bakel

MKB ondernemersadvies 073-6924620 gert-jan.vanbakel@vlc-partners.nl
Gijs Janszen

Gijs Janszen

Risicomanagement 06 - 42 05 18 53 Gijs.Janszen@vlc-partners.nl
Hans Barten

Hans Barten

Risicomanagement 06-21298491 hans.barten@vlc-partners.nl
Hans van Bussel

Hans van Bussel

Facilitair Manager 06 - 51 58 30 89 hans.vanbussel@vlc-partners.nl
Hester van Aller

Hester van Aller

Business professionals Adviseur arbeidsongeschiktheid en overlijdensrisico 013 - 750 78 13 hvanaller@mutsaerts.nl
Hubert van Gulik

Hubert van Gulik

Directie & Management Manager Private Insurance 06 - 15 06 62 97 hubert.vangulik@vlc-partners.nl
Hugo van Kuijeren

Hugo van Kuijeren

Directie & Management Manager Expertise Centrum Pensioen 06 53 20 86 58 hugo.vankuijeren@vlc-partners.nl
Imke Mulder

Imke Mulder

Schadebehandeling Particulier 073 - 692 48 01 Imke.mulder@vlc-partners.nl
Irene Leenders

Irene Leenders

Schadebehandeling Particulieren 073 - 692 47 97 irene.leenders@vlc-partners.nl
Jacco de Koning

Jacco de Koning

Employee Benefits 06-10261956 jacco.dekoning@vlc-partners.nl
Jan Middelburg

Jan Middelburg

Business professionals Adviseur aansprakelijkheid 088 - 38 38 007 J.Middelburg@kvv.nl
Jana van Bokhoven

Jana van Bokhoven

Risicomanagement 070-3022224 Jana.vanBokhoven@vlc-partners.nl

Jannieta van Rijnswou

Specialist Zorg en Verzuim 06-81744497 Jannieta.vanRijnswou-Aangeenbrug@vlc-partners.nl
Jannieta van Rijnswou

Jannieta van Rijnswou

Specialist Zorg en Verzuim 06 - 81 74 44 97 Jannieta.vanRijnswou-Aangeenbrug@vlc-partners.nl
Jeroen Hertog

Jeroen Hertog

Directie & Management Directeur Employee Benefits 073 - 692 47 49 jeroen.hertog@vlc-partners.nl
Joost Klunder

Joost Klunder

Private Insurance 073 - 692 47 70 financieeladvies@vlc-partners.nl
Joost van Steen

Joost van Steen

Risicomanagement 06-40230515 joost.vansteen@vlc-partners.nl
Joris Kuenen

Joris Kuenen

Employee Benefits +31 640873380 joris.kuenen@vlc-partners.nl
Joy Graus

Joy Graus

Directie & Management Teamleider EB Den Bosch 06 - 515 880 25 Joy.Graus@vlc-partners.nl
Kees Boot

Kees Boot

Risicomanagement 06-25043892 kees.boot@vlc-partners.nl
Kim Vissers

Kim Vissers

Private Insurance 073-6924737 Kim.vissers@vlc-partners.nl
Kimberly van Oers

Kimberly van Oers

Employee Benefits Pensioen en EB kimberly.vanoers@vlc-partners.nl
Koen Hellings

Koen Hellings

Private Insurance Adviseur Ars Mundi 073 - 692 47 73 koen.hellings@vlc-partners.nl
Lando te Molder

Lando te Molder

Directie & Management Directievoorzitter 073 - 692 47 49 lando.temolder@vlc-partners.nl
Lars Peters

Lars Peters

Employee Benefits 06-45231616 lars.peters@vlc-partners.nl
Lisette Waterschoot

Lisette Waterschoot

Directie & Management Manager Private Insurance 06 - 53 23 51 39 lisette.waterschoot@vlc-partners.nl
Maartje Paulusse

Maartje Paulusse

Schadebehandeling 073 - 692 47 84 Maartje.Paulusse@vlc-partners.nl
Maggy Spoor

Maggy Spoor

Schadebehandeling Brand & Reis 073 - 692 47 76 maggy.spoor@vlc-partners.nl
Mandy van Noort

Mandy van Noort

Private Insurance 073 - 692 4692 Mandy.vannoort@vlc-partners.nl
Marc van Mourik

Marc van Mourik

Schadebehandeling Aansprakelijkheid 070 - 302 35 13 Marc.vanmourik@vlc-partners.nl
Marcel Kleemans

Marcel Kleemans

Employee Benefits 06-51842173 marcel.kleemans@vlc-partners.nl
Marjolein Hardoff

Marjolein Hardoff

Employee Benefits Verzuimcoach 073 692 46 23 marjolein.hardoff@vlc-partners.nl
Marjon de Gouw

Marjon de Gouw

Employee Benefits Verzuimcoach 073 692 47 88 marjon.degouw@vlc-partners.nl
Mark Posthumus

Mark Posthumus

Directie & Management Schadebehandeling 073 - 692 47 78 mark.posthumus@vlc-partners.nl
Mark Reus

Mark Reus

Private Insurance Adviseur autoverzekeringen 073 - 692 48 31 mark.reus@vlc-partners.nl
Mark Vermeulen

Mark Vermeulen

Employee Benefits 06 28 18 21 46 mark.vermeulen@vlc-partners.nl
Marleen de Beer

Marleen de Beer

Risicomanagement 073-6924744 marleen.debeer@vlc-partners.nl
Marlica Ligtelijn

Marlica Ligtelijn

Directie & Management Manager HR 073 - 692 47 93 marlica.ligtelijn@vlc-partners.nl
Marnix de Jong

Marnix de Jong

Schadebehandeling Transport & logistiek marnix.dejong@vlc-partners.nl
Marnix de Vries

Marnix de Vries

Employee Benefits 06 - 53 72 41 11 Marnix.devries@vlc-partners.nl
Martijn Kleijn

Martijn Kleijn

MKB ondernemersadvies 06 - 22 95 38 03 martijn.kleijn@vlc-partners.nl
Martijn van Eijk

Martijn van Eijk

Employee Benefits 06-40915068 Martijn.vaneijk@vlc-partners.nl
Martin Weltje

Martin Weltje

Directie & Management Directeur Risk 073 - 6924749 martin.weltje@vlc-partners.nl
Maurice van der Heijden

Maurice van der Heijden

MKB ondernemersadvies 06 - 30 46 58 67 Maurice.vanderHeijden@vlc-partners.nl
Michel Kamps

Michel Kamps

Employee Benefits 06-30852891 michel.kamps@vlc-partners.nl
Mischa van Schalm

Mischa van Schalm

Schadebehandeling Aansprakelijkheid, Transport & Werkmaterieel 073 - 692 47 86 Mischa.vanschalm@vlc-partners.nl
Nando Timmer

Nando Timmer

Risicomanagement 06-53165684 nando.timmer@vlc-partners.nl
Niels Vrinten

Niels Vrinten

Private Insurance Hypotheken 06 - 83 97 25 44 Niels.Vrinten@vlc-partners.nl
Nienke de Winter

Nienke de Winter

Business professionals Adviseur notariaat, advocatuur en verzekeren 073 692 4660  nienke@bumeco.nl
Paavo de Krijger

Paavo de Krijger

Private Insurance Adviseur autoverzekeringen 073 - 692 48 31 paavo.dekrijger@vlc-partners.nl
Patricia Vervaart

Patricia Vervaart

Risicomanagement patricia.vervaart@vlc-partners.nl
Paul Kramer

Paul Kramer

Risicomanagement 06 - 15 50 14 50 Paul.Kramer@vlc-partners.nl
Paul Vrolijk

Paul Vrolijk

Employee Benefits 06-51155177 paul.vrolijk@vlc-partners.nl
Peter Steenbergen

Peter Steenbergen

MKB ondernemersadvies 06 - 52 38 33 66 Peter.Steenbergen@vlc-partners.nl
Peter van der Nat

Peter van der Nat

Employee Benefits 06-55816373 peter.vandernat@vlc-partners.nl
Peter van Kasteren

Peter van Kasteren

Schadebehandeling Aansprakelijkheid & Claims Services 070-3022293 peter.vankasteren@vlc-partners.nl
Pieter Rooijakkers

Pieter Rooijakkers

Schadebehandeling Transport & logistiek pieter.rooijakkers@vlc-partners.nl
Rene Pluk

Rene Pluk

Private Insurance 073 - 692 47 70 financieeladvies@vlc-partners.nl
Rene Vermeij

Rene Vermeij

Schadebehandeling Brand, Transport, Werkmaterieel & Reis 073 - 692 47 77 rene.vermeij@vlc-partners.nl
René Wentink

René Wentink

Risicomanagement 070 302 3543 Rene.Wentink@vlc-partners.nl
Richard van Dijck

Richard van Dijck

Directie & Management Transport & Logistiek 06-22503892 richard.vandijck@vlc-partners.nl
Rob Hogenboom

Rob Hogenboom

Risicomanagement 06-30537050 rob.hogenboom@vlc-partners.nl
Rob Scheepers

Rob Scheepers

Risicomanagement 06-55157258 rob.scheepers@vlc-partners.nl
Robbert Schram

Robbert Schram

Risicomanagement 06-11326968 robbert.schram@vlc-partners.nl
Robert Dalhuisen

Robert Dalhuisen

Directie & Management Directeur Marketing, M&A 073 - 692 47 49 robert.dalhuisen@vlc-partners.nl
Roderic Baudoin

Roderic Baudoin

Risicomanagement Transport & logistiek roderic.baudoin@vlc-partners.nl
Roel Bulkens

Roel Bulkens

Risicomanagement 06 - 20 01 98 39 Roel.Bulkens@vlc-partners.nl
Ron van der Elst

Ron van der Elst

Private Insurance (073) 692 4688 ron.vanderelst@vlc-partners.nl
Ronald van Harten

Ronald van Harten

Schadebehandeling Aansprakelijkheid 070 - 692 47 62 ronald.vanharten@vlc-partners.nl
Rosalinde Zwarts

Rosalinde Zwarts

Private Insurance Rietpolis 073 - 692 47 39 rietpolis@vlc-partners.nl
Ruud Bindels

Ruud Bindels

Risicomanagement 06 - 20 39 18 08 ruud.bindels@vlc-partners.nl
Sander Harbers

Sander Harbers

Employee Benefits 06-30440115 sander.harbers@vlc-partners.nl
Sanne Wilsens

Sanne Wilsens

Employee Benefits 06 – 38 59 27 86 eric.vlietman@vlc-partners.nl
Serife Yuksel

Serife Yuksel

Schadebehandeling Particulier 073 - 692 47 98 Serife.yuksel@vlc-partners.nl
Sjoerd Megens

Sjoerd Megens

Risicomanagement Adviseur bedrijven en instellingen 073 – 692 6251 sjoerd.megens@vlc-partners.nl
Sonja Koopmans

Sonja Koopmans

Employee Benefits 06-53801047 sonja.koopmans@vlc-partners.nl
Stef Vermeulen

Stef Vermeulen

Risicomanagement Internationaal 06-55871435 stef.vermeulen@vlc-partners.nl
Stephanie Kruijssen

Stephanie Kruijssen

Private Insurance 073 - 692 47 39 stephanie.kruijssen@vlc-partners.nl
Stijn Bus

Stijn Bus

MKB ondernemersadvies 073-6924723 stijn.bus@vlc-partners.nl
Sylvia van Schaik

Sylvia van Schaik

Employee Benefits 06-20615086 sylvia.vanschaik@vlc-partners.nl
Tessa Hendriks

Tessa Hendriks

Directie & Management Manager Risicomanagement 073 - 692 47 22 tessa.hendriks@vlc-partners.nl
Tjeerd de Boer

Tjeerd de Boer

Business professionals Adviseur en consultant notariaat 073 - 640 8530 tjeerd.de.boer@bumeco.nl
Tom Nierstrasz

Tom Nierstrasz

Private Insurance Adviseur 0627006604 tom.nierstrasz@vlc-partners.nl
Vera Galiart

Vera Galiart

Private Insurance 073 - 692 4692 Vera.galiart@vlc-partners.nl
Waldo Imthorn

Waldo Imthorn

Risicomanagement 06-30564367 waldo.imthorn@vlc-partners.nl
Wesley Stolzenbach

Wesley Stolzenbach

Risicomanagement 06 - 40 63 87 50 Wesley.Stolzenbach@vlc-partners.nl
Wilco Klasen

Wilco Klasen

Risicomanagement Risk Consultant 076-5290269 wilco.klasen@vlc-partners.nl
Willem Heijman

Willem Heijman

Risicomanagement 06-83943860 070-3022271 willem.heijman@vlc-partners.nl