Aangenaam kennis te maken!
Aangenaam kennis te maken!
Aangenaam kennis te maken!

Over ons

Aangenaam kennis te maken!

VLC & Partners is dé Nederlandse risicomanager op het gebied van risicomanagement, verzuim, pensioen en private insurance. Door schaalgrootte bieden we het hoofd aan complexe risicovraagstukken die zich aandienen. Door een bewuste keuze voor de marktsectoren ICT, Zorg, Zakelijke dienstverlening, Maakindustrie, Leisure, Logistiek, Bouw en Handel bouwen we aan verregaande specialisatie die partnership biedt voor klanten.

Met ongeveer 450 medewerkers bedienen wij heel Nederland. Onze adviseurs stellen hun diepgaande kennis en ervaring op het gebied van risicomanagement beschikbaar voor zakelijke klanten. Ook voor Private Insurance, specifiek verzekeringsadvies en financial planning voor welgestelde particulieren, DGA’s, zakelijke en medische professionals hebben we de beste adviseurs aan boord. We zoeken ook altijd de verbinding met specialisten buiten ons bedrijf. Zo hebben we bijvoorbeeld casemanagement geïntegreerd in onze dienstverlening met als doel om werkgevers te ondersteunen bij publieke en private inkomenszekerheid en een besparing te realiseren op onnodige kosten rond ziekte en arbeidsongeschiktheid.
 

Werken bij VLC & Partners
 

Onze historie

Op 1 januari 2017 heeft het toenmalige Van Lanschot Chabot branchegenoot Mandema & Partners overgenomen, beide bedrijven zijn verder gegaan onder de naam VLC & Partners. 

2019, 2020

Sinds 2019 is ENgage Werkgeversadvies een 100% dochtermaatschappij van VLC & Partners B.V. Daarmee hebben we onze dienstverlening rondom strategisch verzuimmanagement verder uitgebouwd. In 2019 kunnen wij ook Kuysten Advies en Zekerheid tot VLC & Partners B.V. rekenen. In mei 2020 is Kramer Assurantiën overgenomen. Ook is de specialist voor het notariaat Buro Merks toegevoegd aan de groep 

2021, 2022

Met ingang van 1 januari 2021 is Van Luin Assurantiën ons komen versterken. Ook is Westenburg Assurantiën ons komen versterken. Vervolgens is in de zomer van 2022 de fusie met Mutsaerts tot stand gekomen. Later in 2022 zijn ook de kantoren van Bielderman Koetsier en Koekenberg van Vuuren aan de groep toegevoegd.

Deze overnames bevestigen de groeiambitie van VLC & Partners. Groei is noodzakelijk om een betere positie te verwerven waarmee wij onze klanten nog beter kunnen bedienen. De overgenomen bedrijven hebben een sterk profiel in hun regio en veel expertise op hun respectievelijke vakgebieden en sectoren. VLC & Partners neemt hierdoor een unieke positie in. Samenwerking met gespecialiseerde kantoren, gecombineerd met een hoog serviceniveau en vergaande digitalisering, leidt tot een aantrekkelijke propositie voor groot MKB en de mid-corporate markt.


Het volmachtbedrijf: Chabot Assuradeuren

Chabot Assuradeuren is een volmachtbedrijf dat als gevolmachtigd agent optreedt namens een aantal verzekeringsmaatschappijen. Chabot Assuradeuren is een 100% zustermaatschappij van VLC & Partners B.V. Het volmachtbedrijf werkt exclusief voor ons en treedt dan ook op als huisverzekeraar. Met haar producten en diensten sluit zij volledig aan bij de doelgroep bediening van VLC & Partners.

Ons team

Ons team staat dagelijks als partner naast onze klanten. We verkennen, voorkomen en waar nodig verzekeren we alle mogelijke bedrijfs-, medewerkers- of organisatierisico's. Op welke wijze? We kijken door de ogen van de klant en zien daarmee de risico's zoals ze zijn. Vanuit ondernemersperspectief. 

Filter
  • Toon alles
  • Business profesionals
  • Directie & Management
  • Employee Benefits
  • Facilitair Manager
  • Ondernemersloket
  • Private Insurance
  • Risicomanagement
  • Schadebehandeling
Agnita Braun

Agnita Braun

Risicomanagement 070-3022223 agnita.braun@vlc-partners.nl
Alex Groen

Alex Groen

Directie & Management Teamleider EB Den Haag 070 - 302 36 13 Alex.Groen@vlc-partners.nl
Anja van Waelsden

Anja van Waelsden

Schadebehandeling Particulieren 073 - 692 48 03 Anja.vanwaelsden@vlc-partners.nl
Anneke Veldink

Anneke Veldink

Directie & Management Directeur Change, IT & Operations 06 - 83 25 48 05 anneke.veldink@vlc-partners.nl
Arjen Karelse

Arjen Karelse

Employee Benefits 06-12898462 arjen.karelse@vlc-partners.nl
Bart Arets

Bart Arets

Risicomanagement 06 - 11 01 52 65 Bart.arets@vlc-partners.nl
Berry Vis

Berry Vis

Schadebehandeling Brand, Transport, Werkmaterieel & Reis 073 - 692 47 99 Berry.vis@vlc-partners.nl
Bert Kuijpers

Bert Kuijpers

Schadebehandeling Aansprakelijkheid 070 - 302 35 46 Bert.kuijpers@vlc-partners.nl
Bert Moes

Bert Moes

Risicomanagement 06-21584449 bert.moes@vlc-partners.nl
Bram van Tent

Bram van Tent

Risicomanagement 06 - 55 81 57 46 bram.vantent@vlc-partners.nl
Cees Jeninga

Cees Jeninga

Risicomanagement 06-54788293 cees.jeninga@vlc-partners.nl
Chris Honig

Chris Honig

Directie & Management Director Broking & Claimsmanagement 070 - 302 36 55 chris.honig@vlc-partners.nl
Christine Maijers

Christine Maijers

Private Insurance (073) 692 4642 christine.maijers@vlc-partners.nl
Coen Vermeulen

Coen Vermeulen

Directie & Management Manager Change & IT 06 - 281 821 67 Coen.Vermeulen@vlc-partners.nl
Daniël Rijnbeek

Daniël Rijnbeek

Employee Benefits 06 50 69 26 03 daniel.rijnbeek@vlc-partners.nl
Diane Biersteker

Diane Biersteker

Directie & Management Manager Risk Advies & Sales 06 - 11 38 03 69 Diane.biersteker@vlc-partners.nl
Edgar de Jager

Edgar de Jager

Private Insurance 06 - 51 35 09 64 edgar.dejager@vlc-partners.nl
Eric Steeman

Eric Steeman

Risicomanagement 06-12992922 eric.steeman@vlc-partners.nl
Eric Vlietman

Eric Vlietman

Employee Benefits 06 – 22496606 eric.vlietman@vlc-partners.nl
Eugenie de Groot

Eugenie de Groot

Directie & Management Manager compliance 06 - 53 43 49 97 eugenie.degroot@vlc-partners.nl
Freek Njio

Freek Njio

Directie & Management Directeur Mutsaerts 073 - 692 47 49 Freek.Njio@vlc-partners.nl
Gert-Jan van Bakel

Gert-Jan van Bakel

Ondernemersloket 073-6924620 gert-jan.vanbakel@vlc-partners.nl
Gijs Janszen

Gijs Janszen

Risicomanagement 06 - 42 05 18 53 Gijs.Janszen@vlc-partners.nl
Guido van Veen

Guido van Veen

Employee Benefits 06 - 227 920 41 Guido.vanVeen@vlc-partners.nl
Hans Barten

Hans Barten

Risicomanagement 06-21298491 hans.barten@vlc-partners.nl
Hans van Bussel

Hans van Bussel

Facilitair Manager 06 - 51 58 30 89 hans.vanbussel@vlc-partners.nl
Henk van Seventer

Henk van Seventer

Risicomanagement 06-50667028 henk.vanseventer@vlc-partners.nl
Hubert van Gulik

Hubert van Gulik

Directie & Management Manager Private Insurance 06 - 15 06 62 97 hubert.vangulik@vlc-partners.nl
Hugo van Kuijeren

Hugo van Kuijeren

Directie & Management Manager Expertise Centrum Pensioen 06 53 20 86 58 hugo.vankuijeren@vlc-partners.nl
Imke Mulder

Imke Mulder

Schadebehandeling Particulier 073 - 692 48 01 Imke.mulder@vlc-partners.nl
Irene Leenders

Irene Leenders

Schadebehandeling Particulieren 073 - 692 47 97 irene.leenders@vlc-partners.nl
Jacco de Koning

Jacco de Koning

Employee Benefits 06-10261956 jacco.dekoning@vlc-partners.nl
Jana van Bokhoven

Jana van Bokhoven

Risicomanagement 070-3022224 Jana.vanBokhoven@vlc-partners.nl
Jeroen Hertog

Jeroen Hertog

Directie & Management Directeur Employee Benefits 073 - 692 47 49 jeroen.hertog@vlc-partners.nl
Joost Klunder

Joost Klunder

Private Insurance 073 - 692 47 70 financieeladvies@vlc-partners.nl
Joost van Steen

Joost van Steen

Risicomanagement 06-40230515 joost.vansteen@vlc-partners.nl
Joris Kuenen

Joris Kuenen

Employee Benefits +31 640873380 joris.kuenen@vlc-partners.nl
Joy Graus

Joy Graus

Directie & Management Teamleider EB Den Bosch 06 - 515 880 25 Joy.Graus@vlc-partners.nl
Jurgen Struiksma

Jurgen Struiksma

Risicomanagement 06 - 39 26 97 44 jurgen.struiksma@vlc-partners.nl
Kees Boot

Kees Boot

Risicomanagement 06-25043892 kees.boot@vlc-partners.nl
Kim Vissers

Kim Vissers

Private Insurance 073-6924737 Kim.vissers@vlc-partners.nl
Koen Hellings

Koen Hellings

Private Insurance Adviseur Ars Mundi 073 - 692 47 73 koen.hellings@vlc-partners.nl
Lando te Molder

Lando te Molder

Directie & Management Directievoorzitter 073 - 692 47 49 lando.temolder@vlc-partners.nl
Lars Peters

Lars Peters

Employee Benefits 06-45231616 lars.peters@vlc-partners.nl
Lisette Waterschoot

Lisette Waterschoot

Directie & Management Manager Private Insurance 06 - 53 23 51 39 lisette.waterschoot@vlc-partners.nl
Maartje Paulusse

Maartje Paulusse

Schadebehandeling 073 - 692 47 84 Maartje.Paulusse@vlc-partners.nl
Maggy Spoor

Maggy Spoor

Schadebehandeling Brand & Reis 073 - 692 47 76 maggy.spoor@vlc-partners.nl
Mandy van Noort

Mandy van Noort

Private Insurance 073 - 692 4692 Mandy.vannoort@vlc-partners.nl
Marcel Kleemans

Marcel Kleemans

Employee Benefits 06-51842173 marcel.kleemans@vlc-partners.nl
Margreet Koster

Margreet Koster

Ondernemersloket Adviseur Ondernemersloket 073-6924892 margreet.koster@vlc-partners.nl
Mark Posthumus

Mark Posthumus

Directie & Management Schadebehandeling 073 - 692 47 78 mark.posthumus@vlc-partners.nl
Mark Reus

Mark Reus

Private Insurance Adviseur autoverzekeringen 073 - 692 48 31 mark.reus@vlc-partners.nl
Mark Vermeulen

Mark Vermeulen

Employee Benefits 06 28 18 21 46 mark.vermeulen@vlc-partners.nl
Marleen de Beer

Marleen de Beer

Risicomanagement 073-6924744 marleen.debeer@vlc-partners.nl
Marlica Ligtelijn

Marlica Ligtelijn

Directie & Management Manager HR 073 - 692 47 93 marlica.ligtelijn@vlc-partners.nl
Marnix de Vries

Marnix de Vries

Employee Benefits 06 - 53 72 41 11 Marnix.devries@vlc-partners.nl
Martijn Kleijn

Martijn Kleijn

Private Insurance 06 - 22 95 38 03 martijn.kleijn@vlc-partners.nl
Martijn van Eijk

Martijn van Eijk

Employee Benefits 06-40915068 Martijn.vaneijk@vlc-partners.nl
Martin Weltje

Martin Weltje

Directie & Management Directeur Risk 073 - 6924749 martin.weltje@vlc-partners.nl
Maurice van der Heijden

Maurice van der Heijden

Ondernemersloket 06 - 30 46 58 67 Maurice.vanderHeijden@vlc-partners.nl
Michel Kamps

Michel Kamps

Employee Benefits 06-30852891 michel.kamps@vlc-partners.nl
mr. Marc van Mourik

mr. Marc van Mourik

Schadebehandeling Aansprakelijkheid 070 - 302 35 13 Marc.vanmourik@vlc-partners.nl
mr. Mischa van Schalm

mr. Mischa van Schalm

Schadebehandeling Aansprakelijkheid, Transport & Werkmaterieel 073 - 692 47 86 Mischa.vanschalm@vlc-partners.nl
mr. Peter van Kasteren

mr. Peter van Kasteren

Schadebehandeling Aansprakelijkheid & Claims Services 070-3022293 peter.vankasteren@vlc-partners.nl
mr. Ronald van Harten

mr. Ronald van Harten

Schadebehandeling Aansprakelijkheid 070 - 692 47 62 ronald.vanharten@vlc-partners.nl
Naida Redzic

Naida Redzic

Directie & Management Manager Accountmanagement Risk Den Haag 06 30 43 96 18 naida.redzic@vlc-partners.nl
Nando Timmer

Nando Timmer

Risicomanagement 06-53165684 nando.timmer@vlc-partners.nl
Nick van Barneveld

Nick van Barneveld

Schadebehandeling Transport & Werkmaterieel 070 - 302 35 54 Nick.vanbarneveld@vlc-partners.nl
Niels Vrinten

Niels Vrinten

Private Insurance Hypotheken 06 - 83 97 25 44 Niels.Vrinten@vlc-partners.nl
Nienke de Winter

Nienke de Winter

Business profesionals Adviseur notariaat, advocatuur en verzekeren 073-6408530 nienke.dewinter@vlc-partners.nl
Paul Kramer

Paul Kramer

Risicomanagement 06 - 15 50 14 50 Paul.Kramer@vlc-partners.nl
Paul Vrolijk

Paul Vrolijk

Employee Benefits 06-51155177 paul.vrolijk@vlc-partners.nl
Peter Steenbergen

Peter Steenbergen

Ondernemersloket 06 - 52 38 33 66 Peter.Steenbergen@vlc-partners.nl
Peter van der Nat

Peter van der Nat

Employee Benefits 06-55816373 peter.vandernat@vlc-partners.nl
Rene Vermeij

Rene Vermeij

Schadebehandeling Brand, Transport, Werkmaterieel & Reis 073 - 692 47 77 rene.vermeij@vlc-partners.nl
René Wentink

René Wentink

Risicomanagement 070 302 3543 Rene.Wentink@vlc-partners.nl
Rob Hogenboom

Rob Hogenboom

Risicomanagement 06-30537050 rob.hogenboom@vlc-partners.nl
Rob Scheepers

Rob Scheepers

Risicomanagement 06-55157258 rob.scheepers@vlc-partners.nl
Robbert Schram

Robbert Schram

Risicomanagement 06-11326968 robbert.schram@vlc-partners.nl
Robert Dalhuisen

Robert Dalhuisen

Directie & Management Directeur Marketing, M&A 073 - 692 47 49 robert.dalhuisen@vlc-partners.nl
Roel Bulkens

Roel Bulkens

Risicomanagement 06 - 20 01 98 39 Roel.Bulkens@vlc-partners.nl
Ron van der Elst

Ron van der Elst

Private Insurance (073) 692 4688 ron.vanderelst@vlc-partners.nl
Rosalinde Zwarts

Rosalinde Zwarts

Private Insurance Rietpolis 073 - 692 47 39 rietpolis@vlc-partners.nl
Rutger Westenburg

Rutger Westenburg

Risicomanagement 06 - 109 450 94 rutger.westenburg@vlc-partners.nl
Ruud Bindels

Ruud Bindels

Risicomanagement 06 - 20 39 18 08 ruud.bindels@vlc-partners.nl
Sander Harbers

Sander Harbers

Employee Benefits 06-30440115 sander.harbers@vlc-partners.nl
Sandra van der Bruggen

Sandra van der Bruggen

Schadebehandeling Auto (073) 692 4790 Sandra.vanderBruggen@vlc-partners.nl
Serife Yuksel

Serife Yuksel

Schadebehandeling Particulier 073 - 692 47 98 Serife.yuksel@vlc-partners.nl
Sjoerd Megens

Sjoerd Megens

Risicomanagement Adviseur bedrijven en instellingen 073 – 692 6251 sjoerd.megens@vlc-partners.nl
Sonja Koopmans

Sonja Koopmans

Employee Benefits 06-53801047 sonja.koopmans@vlc-partners.nl
Stef Vermeulen

Stef Vermeulen

Risicomanagement Internationaal 06-55871435 stef.vermeulen@vlc-partners.nl
Stephanie Kruijssen

Stephanie Kruijssen

Private Insurance 073 - 692 47 39 stephanie.kruijssen@vlc-partners.nl
Sylvia van Schaik

Sylvia van Schaik

Employee Benefits 06-20615086 sylvia.vanschaik@vlc-partners.nl
Tessa Hendriks

Tessa Hendriks

Directie & Management Manager Risicomanagement 073 - 692 47 22 tessa.hendriks@vlc-partners.nl
Tom Nierstrasz

Tom Nierstrasz

Private Insurance Adviseur tom.nierstrasz@vlc-partners.nl
Waldo Imthorn

Waldo Imthorn

Risicomanagement 06-30564367 waldo.imthorn@vlc-partners.nl
Wesley Stolzenbach

Wesley Stolzenbach

Risicomanagement 06 - 40 63 87 50 Wesley.Stolzenbach@vlc-partners.nl
Willem Heijman

Willem Heijman

Risicomanagement 06-83943860 070-3022271 willem.heijman@vlc-partners.nl